Pramoninė šaldymo įranga Šaldymo įranga parduotuvėms

Apie DERBY prekinį ženklą:

Dizaino tobulinimas jau daugiau nei 50 metų.

Sėkmės ir įsipareigojimų kokybei istorija.

Derby prekinio ženklo istorija prasidėjo 1954 metais Viborge, Danijoje, kuomet ponas Richardt Peterson pradėjo gaminti skalbimo mašinas. Po penkerių metų p. Petersen nusprendė žengti į rinką su savo pirmąja skrynios tipo šaldiklių gama.

1977 metais, po daugelio metų pardavimų augimo, Derby pradėjo gaminti vertikalius šaldytuvus ir šaldiklius. Jau tuo metu kompanija rūpinosi savo produktų apdaila ir dizainu, kurie tapo pagrindiniu jos produkcijos akcentu visoje Europoje

Po 1996 metų Derby patyrė trejus kompanijos įsigijimo procesus, sujungiant savo jėgas su Danijos kompanija Caravell - garsiu komercinio šaldymo įrangos gamintoju, plačiai žinomu dėl jo įrangos kokybės ir techninių savybių.

2006 metais kompanija tapo Metalfrio Solutions - vienos is didžiausių pasaulyje komercinio šaldymo įrangos kompanijų, kuri apjungia Metalfrio ir Klimasan prekinius ženklus - dalimi.null

Kompanijos Derby tradicijos tiekti inovatyvius, neabejotinos kokybės ir dizaino produktus, yra išlaikoma daugiau nei 50 metų.

Kviečiame pasižiūrėti Derby produkcijos gamą.